Uwaga! Poniższy formularz nie jest wnioskiem o mieszkanie. Jeżeli pozostaną nam wolne mieszkania, skontaktujemy się z Tobą.

Skąd się dowiedziałeś o tym osiedlu?
Podaj swoje dane
Wyrażam zgodę na przesłanie mi informacji i ofert dotyczących oferty najmu przez MDR Zamość Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-032), ul. Przeskok 2.
Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych przez MDR Zamość Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na realizacji działań marketingowych. Przysługuje Pani/ Panu prawo żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia, prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo przeniesienia danych do innego administratora. Przysługuje Pani/ Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły w Polityce prywatności.

Facebook:

profil firmowy PFR Nieruchomości

Grupa Fb o Zamościu

Strony internetowe:
o firmie >>

o programie >>

Infolinia: 22 703 43 49

mail: infolinia@mdr.pl

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych:
Klaudia Dryja iod@npfr.pl
kom. 501 187 152